Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Kontaktujte nás

tel: +420 730 975 941
info(a)nerezgastro.cz

Jak správně vybrat digestoř?
Jak správně vybrat digestoř?

 

Digestoř by měla být namontována (pověšena) nad kuchyňským zařízením tak, aby pára v plném rozsahu šla do odtahového kanálu. Nejlepší je zavěsit digestoř co nejníže, a to proto, aby se pára neroznášela po místnosti.

Digestoř by měla přesahovat obrys zařízení, nad kterým visí:

 

 

Musíte také vědět, zda potřebujete digestoř zkosenou:

 

 

nebo hranatou:

 

 

K vysokým místnostem se doporučuje digestoř hranatou, a to kvůli lepšímu odvádění par. K nízkým se používá digestoř zkosenou, aby se vyhnulo nehodám (náraz hlavy do digestoře apod.).

 

Vývod
Standardně se vyřezává uprostřed digestoře na horním plechu. Jsme ale schopni umístit vývod v libovolné části digestoře - na zadní, levé, pravé straně nebo nahoře, ale ne uprostřed. Standardní průměr vývodu je 200 milimetrů, což můžeme rovněž dle přání zákazníka upravit. Mějte však na paměti, že zmenšení průměru vývodu může ovlivnit výkon celé digestoře.

 

Ventilátor
Digestoře nabízíme bez příslušenství - kromě filtrů. Pokud potřebujete k digestoři i ventilátor, ty také na našich stránkách nabízíme. Z široké nabídky si můžete vybrat radiální, osové a kanálové motory (ty se montují uvnitř trubky).

Není problém, pokud se průměr ventilátoru neschoduje s průměrem Vaší vzduchotechniky, můžeme přidat redukci. Pamatujte ale, že pokud příliš zredukujeme průměr, výkon motoru může významně klesnout.

 

Pokud si nejste jistí s výběrem, zavolejte nám nebo napište, rádi Vám poradíme.